środa, 10 czerwca 2015

Takie tam o blogu

Zajrzałam do statystyk. Jest dziesiąty, a zebrałam tylko o siedemdziesiąt wejść mniej, niż przez cały maj (i nie, nie nabiłam ich sobie sama, mam poustawiane co trzeba). Zapewne do wyrównania dojdzie jeszcze dziś, może najpóźniej jutro. Cieszy mnie, że w każdym miesiącu wejść jest coraz więcej - nie mam może parcia na wielką internetową suaffę, ale w końcu prowadzę bloga m.in. po to, żeby się dzielić myślami, treściami i wrażeniami.

Dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzają regularnie czy mniej regularnie, linkują mnie, zostawiają komentarze. To naprawdę miłe.

Jakie mam dalsze plany i marzenia związane z blogiem? Plany - na razie ciągnąć tak, jak jest. Marzenia - żeby się doczekać wejść z jakichś dziwnych haseł wyszukiwania, to bywa czasem przezabawne :)

A plany bardziej konkretne? Zamierzam zacząć cykl wpisów na styku świata książek i muzyki, uskutecznić trochę książkowego ekshibicjonizmu, pozwierzać się z kolekcjonerskich zapędów i pokazać to i owo, zachęcić do czytania w językach obcych... i jeszcze parę pomysłów mam, ale wszystkiego nie zdradzę tak od razu. Oczywiście będą też drobniejsze wpisy o aktualnie czytanych książkach, muzyczne polecanki i inne takie.

Jak zapewne zauważyliście, Śpiący Kot doczekał się też pobocznych legowisk na Tumblrze i Twitterze. Na tym pierwszym będą głównie obrazki, na drugim - linki do ciekawych artykułów, głównie w temacie bloga, ale nie tylko, będą też rzeczy, które na blogu niekoniecznie mają rację bytu, a chciałabym się nimi podzielić. Zapraszam.

No to tyle, bo takie wpisy organizacyjne są czasem potrzebne, ale i niezbyt ciekawe. Żeby więc nie zanudzić Was ostatecznie, na koniec zostawiam trochę dobrej muzyki:

The Sabbathian - Ritual Rites


Chcę pełną płytę!

2 komentarze:

  1. Ja zawsze chętna na muzykę, wyszukujesz świetne rzeczy, których nie znam, więc jest co podkradać do słuchania (;

    OdpowiedzUsuń
  2. Miło mi, czuję się doceniona (i zawstydzona, że ostatnio się obijam na moich blogach).

    OdpowiedzUsuń